Slican serwis  Slican dystrybutor

zewnętrzne zegary czasu

Zegar ścienny wyświetlający czas. Posiada wbudowany czujnik temperatury co umożliwia naprzemienne wyświetlanie czasu i temperatury otoczenia.

Charakterystyka zegar

Zegar został wykonany na bazie wyświetlaczy LED o wysokości 100mm, w kolorze czerwonym. Zastosowane wyświetlacze charakteryzują się wysoką jasnością i zapewniają odczyt z odległości do 40m. Zegar posiada funkcję automatycznej zmiany czasu zimowy/letni oraz podtrzymanie bateryjne w razie zaniku zasilania. Zegar cechuje wysoka stabilność wskazywania czasu (stabilność temperaturowa na poziome 2ppm).

Dla zapewnienia czytelności w różnych warunkach oświetleniowych zastosowano:
– przednią szybkę z plexiglasu zawierającego warstwę filtrującą światło i poprawiającą kontrast
– czujnik oświetlania zewnętrznego pozwalający na automatyczną regulację jasności wyświetlaczy

Zegar posiada solidną, metalową obudowę malowaną proszkowo. Przystosowany jest do zawieszenia na ścianie i przeznaczony jest do pracy wewnątrz budynków. Zegary pozwalają na budowę sieci zegarów, kolejne – wtórne wyświetlacze LED (przeznaczone dla „Elektronicznej Woźnej”) są podłączane kaskadowo tzn. drugi do pierwszego, trzeci do drugiego. Nie ma ograniczenia na ilość podłączonych wyświetlaczy. Dzięki temu można umieścić kolejne wyświetlacze np. przy portierni, w sekretariacie, na korytarzach, na sali gimnastycznej.


Telconnect, 31-112 Kraków, ul. Smoleńsk 29, tel: 12 397 22 87, fax: 12 397 22 88, e-mail: biuro@telconnect.com.pl