Slican serwis  Slican dystrybutor

Telefony systemowe Slican

Telefony systemowe Slican stworzone zostały z myślą o użytkownikach wymagających zaawansowanego systemu telefonicznego oraz efektywnego zarządzania połączeniami i kontaktami.
Ich istotną zaletą jest możliwość korzystania z telefonu natychmiast po włączeniu do sieci. Nie wymagają one skomplikowanego i czasochłonnego programowania. Przechowywany w pamięci serwera Slican profil ustawień telefonu pozwala na bezproblemową i błyskawiczna wymianę w przypadku uszkodzenia. Wszystkie telefony serii CTS wyposażone są w czytelny wyświetlacz prezentujący zarówno informacje o połączeniu – numer, czas, koszt połączenia, jak i usługi, z których korzysta użytkownik.
Telefony systemowe pozwalają na intuicyjne i szybkie korzystanie z usług centralowych m.in. zestawienia konferencji, przejmowanie połączeń, zarządzania prywatną książką telefoniczną. Wszystkie modele CTS cechuje doskonała jakość dźwięku i prostota obsługi – są one przyjaznym narzędziem do codziennej pracy. Programowalne przyciski pozwalają na nieograniczone indywidualne kreowanie funkcji, usług, czy też tworzenie listy podręcznych kontaktów.
Wszystkie telefony serii CTS dostępne są w wersjach Up0 oraz w standardzie IP. Dodatkowo różnorodność serii i poszczególnych modeli pozwala na wybór ekonomicznego telefonu systemowego CTS-102 jak i najbardziej zaawansowanego telefonu CTS-330 z kolorowym dotykowym wyświetlaczem dedykowanego klasy biznes.

PDF-Icon pobierz katalog Slican

Elegancki i funkcjonalny telefon biznesowy Slican CTS-330 CL

Slican CTS-330.CL jest telefonem systemowym dla firm wymagających zaawansowanego systemu telefonicznego oraz efektywnego zarządzania połączeniami i kontaktami. Wyposażony jest w wysokiej jakości kolorowy, dotykowy ekran zapewniający doskonałą czytelność w różnych warunkach oświetlenia.
Profil telefonu jest tworzony i przechowywany w pamięci centrali Slican. Z telefonu można korzystać natychmiast po włączeniu go do sieci, bez skomplikowanego i czasochłonnego programowania.slican-cts-330cl
Doskonała jakość dźwięku i prostota obsługi czynią ten telefon sprawnym narzędziem do codziennej pracy. Programowalne przyciski dotykowe i tradycyjne CTS-330.CL pozwalają na nieograniczone indywidualne kreowanie funkcji, usług, czy też tworzenie listy podręcznych kontaktów.
Telefon doskonale prezentuje się na biurku. Lekka i ergonomiczna słuchawka oraz optymalnej długości przewód słuchawkowy czynią go niezastąpionym partnerem w codziennej pracy. CTS-330.CL umożliwia pracę z zestawem słuchawkowym lub w trybie głośnomówiącym. Kolorowy ekran, czytelne ikony i duża ilość programowalnych przycisków pozwalają na korzystanie z wielu profesjonalnych funkcji.

CECHY SZCZEGÓLNE:

PDF-Icon pobierz ulotkę Slican CTS-330 CL

Funkcjonalny telefon biznesowy Bluetooth Slican CTS-330 CLBT

slican-cts-330clbtSlican CTS-330.CLBT to telefon systemowy z funkcją bluetooth. Idealny dla firm wymagających zaawansowanego systemu telefonicznego oraz efektywnego zarządzania połączeniami i kontaktami. Wyposażony jest w wysokiej jakości kolorowy, dotykowy ekran zapewniający doskonałą czytelność w różnych warunkach oświetlenia. Doskonała jakość dźwięku i prostota obsługi czynią ten telefon sprawnym narzędziem do codziennej pracy. Programowalne przyciski dotykowe i tradycyjne CTS-330.CLBT pozwalają na indywidualne kreowanie funkcji, usług, czy też tworzenie listy podręcznych kontaktów.
Profil telefonu jest tworzony i przechowywany w pamięci centrali Slican. Z telefonu można korzystać natychmiast po włączeniu go do sieci, bez skomplikowanego i czasochłonnego programowania. Telefon doskonale prezentuje się na biurku. Lekka i ergonomiczna słuchawka oraz optymalnej długości przewód słuchawkowy czynią go niezastąpionym partnerem w codziennej pracy.

PDF-Icon pobierz ulotkę Slican CTS-330 CLBT

Slican CTS-102

Do wyboru 3 modele spełniające oczekiwania wielu użytkowników. Telefon systemowy CTS-102.IP oraz CTS-102.CL z czteroliniowym, podświetlanym wyświetlaczem i CTS-102.HT z czytelnym wyświetlaczem dwuliniowym. Wszystkie modele serii CTS-102 dla wygody użytkownika mają regulację kąta nachylenia oraz możliwość instalacji naściennej. Profil telefonu jest tworzony i przechowywany w pamięci centrali Slican. Z telefonu można korzystać natychmiast po włączeniu go do sieci, bez skomplikowanego i czasochłonnego programowania. Doskonała jakość dźwięku i prostota obsługi czynią ten telefon sprawnym narzędziem do codziennej pracy. Programowalne przyciski wszystkich modeli CTS-102 pozwalają na nieograniczone indywidualne kreowanie funkcji, usług, czy też tworzenie listy podręcznych kontaktów.

Telefon doskonale prezentuje się na biurku. Ergonomiczna słuchawka oraz optymalnej długości przewód słuchawki czynią go niezastąpionym w codziennej pracy. CTS-102.CL i CTS-102.IP umożliwią pracę z zestawem słuchawkowym.

KOMFORT PRACY
Odpowiednio rozmieszczone i duże przyciski ułatwiają pracę z telefonem. Czytelny a w CTS-102.CL i CTS-102.IP podświetlany wyświetlacz LCD z regulacją kontrastu sprawi, że korzystanie z telefonu stanie się jeszcze bardziej wygodne. Odpowiednio wyprofilowana, lekka słuchawka oraz wysoka jakość dźwięku gwarantują zadowolenie użytkownika. Przyjazne menu, podobne do stosowanego w telefonach komórkowych oraz klawisze nawigacyjne umożliwiają korzystanie z funkcji PBX. Przyciskom programowalnym można przypisać funkcje oraz usługi lub numery telefoniczne.

FUNKCJONALNOŚĆ
Telefon systemowy Slican CTS-102 przeznaczony jest do współpracy z centralami Slican IPL-256, IPM-032, IPU-14, IPS-08, MAC-6400, CCT-1668 oraz CXS-0424. Każda funkcja telefonu realizuje wysokie oczekiwania użytkowników. CTS-102 poinformuje Cię jak długo trwa rozmowa i ile kosztuje. Podręczna informacja o połączeniach przychodzących, wybieranych numerach czy połączeniach nieodebranych pozwala na wygodniejszą organizację pracy. Dostęp do dwóch książek telefonicznych (publicznej i prywatnej) oraz spisu numerów wewnętrznych umożliwia szybką komunikację z wybranym abonentem.

WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI
Telefon CTS-102.CL i CTS-102.IP oferuje możliwość zarządzania konferencjami. Opcja podłączenia słuchawek nagłownych (CTS-102.CL, CTS-102.IP) uwalnia Twoje i bez tego zajęte ręce.

PDF-Icon pobierz ulotkę Slican CTS-102

Komfortowe telefony systemowe Slican CTS-202 i CTS-203

Wielofunkcyjne, przyjemne w obsłudze, łatwe w instalacji telefony systemowe Slican. Do wyboru model bazowy CTS-202.CL, telefon współpracujący ze słuchawkami Bluetooth CTS-203.BT**, a także doskonały, systemowy telefon VoIP – Slican CTS-203.IP. A do każdego dodatkowa konsola zwiększająca ilość programowalnych przycisków Slican CTS-232.

Profil telefonu jest tworzony i przechowywany w pamięci centrali Slican. Z telefonu można korzystać natychmiast po włączeniu go do sieci, bez skomplikowanego i czasochłonnego programowania. Programowalne przyciski pozwalają na nieograniczone indywidualne kreowanie funkcji, usług, czy też tworzenie listy podręcznych kontaktów. Dla wygody i zwiększenia liczby przycisków szybkiego wyboru, użytkownik może podłączyć do telefonu systemowego serii CTS-202 i CTS-203 pięć konsol Slican CTS-232, zwiększając ilość programowalnych przycisków do 162.

KOMFORT PRACY
Czytelny, podświetlany i duży wyświetlacz LCD z regulacją kontrastu sprawi, że korzystanie z telefonu stanie się jeszcze bardziej wygodne. Odpowiednio wyprofilowana i lekka słuchawka oraz wysoka jakość dźwięku gwarantują zadowolenie użytkownika. Przyjazne menu oraz klawisze nawigacyjne pozwalają na szybkie korzystanie z całego zakresu funkcji. Przyciskom programowalnym można przypisać szereg funkcji, usług lub numerów telefonicznych.

FUNKCJONALNOŚĆ
Telefony systemowe Slican CTS-202/203 przeznaczone są do współpracy z centralami Slican IPL-256, IPM-032, IPU-14, IPS-08 (tylko CTS-203.IP), MAC-6400, CCT-1668* oraz CXS-0424. Informują jak długo trwa rozmowa i ile kosztuje. Podręczna informacja o połączeniach przychodzących, wybieranych numerach czy połączeniach nieodebranych pozwala na wygodniejszą organizację pracy. Dostęp do dwóch książek telefonicznych (publicznej i prywatnej) oraz spisu numerów wewnętrznych umożliwia szybką komunikację z wybranym abonentem.

WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI
Telefon Slican CTS-203.IP może być zainstalowany i użytkowany wszędzie tam, gdzie dostępny jest Internet. Dodatkową zaletą jest zasilanie z sieci LAN wg standardu PoE (Power over Ethernet). Telefon systemowy CTS-203.BT**, pozwala na podłączenie bezprzewodowej słuchawki bluetooth, dzięki czemu bez podnoszenia słuchawki telefonu można wygodnie rozmawiać i jednocześnie pracować na komputerze.

PDF-Icon pobierz ulotkę Slican CTS-202, CTS-203

 

CTS_202_CL_BK CTS_202_CL_GR_z_5x_CTS_232_GR
CTS 202 CL BK CTS 202,203 CL z konsolą z prawej CTS202 CL

Postaw na dostępność i mobilność system Slican DECT-IP

PROWADZISZ MAŁĄ LUB ŚREDNIĄ FIRMĘ?
Jeżeli charakter twojej pracy, wymusza częste przemieszczanie się po terenie firmy, z koniecznością prowadzenia ciągłej rozmowy telefonicznej, to nie stosuj półśrodków – wybierz system Slican DECT-IP!

KOMFORT I ORGANIZACJA PRACY
System ten gwarantuje pełną swobodę ruchu na terenie całej firmy i bezzakłóceniowe przekazywanie prowadzonych
rozmów w trakcie przemieszczania się. Jakość dźwięku jest zawsze wysoka, niezależnie od miejsca prowadzonej
rozmowy.

KONTROLA KOSZTÓW
Slican DECT-IP to wygodne, skalowalne, w atrakcyjnej cenie rozwiązanie. Stacje bazowe DECT-IP można dokupować w miarę potrzeb, w odpowiednim dla firmy czasie. System umożliwia zainstalowanie do 254 baz DECT, komunikujących się ze sobą i centralą przy użyciu protokołu SIP.

ZALETYslican-dect-IP
Zaletami systemu Slican DECT-IP są między innymi – synchronizacja bezprzewodowa, – Power over Ethernet (PoE) – ułatwiający instalację, – płynne połączenia pomiędzy bazami bez zrywania prowadzonej rozmowy, – połączenie tradycyjnego DECT oraz szerokopasmowego CAT-iq audio gwarantujące jakość dźwięku.

KORZYŚCI
Zasięg sygnału, umożliwiający prowadzenie rozmów w standardzie DECT maleje w przypadku instalacji bazy DECT wewnątrz budynku. Dlatego, aby zapewnić komfortową rozmowę, a jednocześnie wysoką jakość transmisji głosu na terenie całego budynku warto zastosować system Slican DECT-IP. Zalety wykorzystania systemu są widoczne szczególnie w budynkach, których konstrukcja utrudnia transmisję fal radiowych. W przypadku zastosowania systemu Slican DECT-IP, przesyłanie sygnałów pomiędzy centralą, a poszczególnymi bazami odbywa się przewodowo, z wykorzystaniem protokołu SIP. Łączność bezprzewodowa gwarantująca pełną swobodę ruchów abonenta ma miejsce jedynie pomiędzy najbliższą stacją bazową, a słuchawką wykorzystywaną przez abonenta.

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:
Jedynym warunkiem prawidłowego funkcjonowania systemu DECT IP jest odpowiednia konfiguracja serwera IP Slican.

W SKŁAD SYSTEMU DECT-IP WCHODZI:

PDF-Icon pobierz ulotkę Slican DECT IP

Telefony VoIP Slican

VPS-802, VPS-804P, VPS-840P

Telefony VoIP są uniwersalnym rozwiązaniem dla użytkowników biznesowych i indywidualnych. Współpracują z wszystkimi serwerami Slican, mogą też być też włączone bezpośrednio do sieci Internet. Bogata funkcjonalność, łatwa instalacja i obsługa czynią telefony serii VPS niezastąpionymi zarówno jako narzędzie pracy, jak i telefon do zastosowań prywatnych.
Duża ilość przycisków operacyjnych usprawnia korzystanie z telefonu w codziennej pracy i pozwala na efektywne wykorzystanie dostępnych zasobów sieciowych. Ergonomiczna budowa telefonu – podstawa aparatu, duży czytelny wyświetlacz, lekka i wygodna słuchawka oraz gniazdo zestawu słuchawkowego czynią go niezastąpionym do codziennych zadań.

Cechy i zalety

PDF-Icon pobierz katalog Slican

VPS_802_front_IMG_1532_RGB VPS_804P_front_IMG_1513_ok_RGB
VPS-802 VPS-804P

* Busy Lamp Field / Informacja o stanie zajętości – dostępne z urządzeniami obsługującymi funkcjonalność BLF

Telefon analogowy

XL-2023ID

Slican XL-2023ID to standardowy telefon biurowy dedykowany do współpracy z dowolną centralą lub serwerem Slican. Jest to nowoczesny telefon wyposażony w wyświetlacz LCD, książkę telefoniczną, tryb głośnomówiący, listę połączeń przychodzących, listę wybieranych numerów oraz wiele innych, użytecznych funkcji i co ważne, w odróżnieniu od telefonów wielu innych producentów, tryb głośnomówiący nie wymaga baterii.

Cechy i zalety

PDF-Icon pobierz katalog Slican

brak zdjęcia
XL-2023ID

Telefon analogowy

XL-209

Slican XL-209 to klasyczny analogowy telefon do biura i domu. Doskonały produkt dla firm szukających niezawodnego i solidnego, telefonu. Łatwa i przyjemna obsługa pozwoli na używanie tego telefonu w wielu firmach niezależnie od branży i miejsca pracy – wszędzie tam, gdzie telefonów używa się bardzo intensywnie, wykonując po prostu codziennie wiele połączeń. Dzięki klasycznej funkcjonalności XL-209 doskonale sprawdzi się także jako telefon przeznaczony do użytku domowego.

Cechy i zalety

PDF-Icon pobierz katalog Slican

brak zdjęcia
XL-209

Telefon analogowy

HLP-22

Beztarczowy telefon alarmowy Slican HLP-22 zapewnia sprawną łączność i możliwość natychmiastowego, bezpośredniego połączenia się z dedykowanym numerem. Może stać się tzw. telefonem bezpieczeństwa w różnorodnych miejscach użyteczności publicznej, np. w urzędach, szkołach, szpitalach oraz marketach, hotelach, akademikach, biurowcach itp. Telefon Slican HLP-22 w różnych sytuacjach zagrożenia działa tak jak tzw. gorąca linia (hot line) – po podniesieniu słuchawki uzyskamy natychmiastowe, bezpośrednie połączenie z numerem alarmowym, dyspozytornią itp. Telefon HLP-22 może służyć również jako unifon w systemie centrala telefoniczna – domofon.

Cechy i zalety

PDF-Icon pobierz katalog Slican

brak zdjęcia
HLP-22

Telconnect, 31-112 Kraków, ul. Smoleńsk 29, tel: 12 397 22 87, fax: 12 397 22 88, e-mail: biuro@telconnect.com.pl