Slican serwis  Slican dystrybutor

urządzenia wielofunkcyjne

Polecamy Państwu duży wybór aparatów telefonicznych stacjonarnych oraz bezprzewodowych, pracujących na liniach analogowych i liniach VoIP, a także faksów oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Oferujemy aparaty telefoniczne najwyższej jakości, sprawdzone i niezawodne – w szczególności polecamy telefony Panasonic, Siemens, Alcatel. Aparaty telefoniczne z naszej oferty gwarantują pełen komfort rozmów zarówno prywatnych jak i biznesowych.

Większość proponowanych telefonów posiada identyfikację abonenta i wiele przydatnych użytkownikowi funkcji. Aparaty bezprzewodowe proponowane przez naszą firmę pracują w systemie DECT, który umożliwia współpracę kilku słuchawek z jedną bazą. Proponowane urządzenia wielofunkcyjne dają Państwu możliwość zaoszczędzenia miejsca w biurze ze względu na funkcjonalność urządzeń jako faksu, kserokopiarki, skanera i drukarki.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również wszystkie materiały eksploatacyjne do faksów i urządzeń wielofunkcyjnych– tonery, folie, bębny, a także dodatkowe wyposażenie aparatów telefonicznych– słuchawki nagłowne, kable liniowe i słuchawkowe. Wszystkie telefony i urządzenia znajdujące się w naszej ofercie współpracują z centralami telefonicznymi.


Telconnect, 31-112 Kraków, ul. Smoleńsk 29, tel: 12 397 22 87, fax: 12 397 22 88, e-mail: biuro@telconnect.com.pl