Slican serwis  Slican dystrybutor

serwis

Prowadzimy pełny serwis serwerów i central telefonicznych firm Alcatel, Panasonic, Siemens, Slican, Digitex, Platan, Micronet, Mikrotel, CA, Elnix, systemów CCTV, kamer, rejestratorów, systemów alarmowych, telefonów, faksów, kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Proponujemy Państwu konserwację urządzeń , programowanie na miejscu i zdalne, szybką reakcje w razie awarii systemów telekomunikacyjnych. W naszym serwisie posiadamy całe komplety części zamiennych do central zarówno tych nowych jak i tych, których produkcja już dawno się zakończyła.

W serwisie naszym znajdziecie Państwo – zasilacze główne i podrzędne, procesory, płyty główne, płyty bazowe, karty wyposażeń wewnętrznych, karty rozbudowy, oprogramowanie do zarządzania centralami, bilingiem i różnymi aplikacjami oraz inne podzespoły niezbędne do przywrócenia komunikacji w Państwa firmie. Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani na wszelkiego rodzaju naprawy sprzętu teleinformatycznego, a także w razie potrzeby instalujemy urządzenia zastępcze na czas naprawy. Posiadamy wiele certyfikatów na obsługę i serwis proponowanych urządzeń, a długoletnie doświadczenie w branży teleinformatycznej jest gwarancją solidności i fachowości świadczonych usług.

Proponujemy Państwu stałe umowy serwisowe, które stawiają Państwa w pierwszej kolejności w razie jakichkolwiek awarii i zapewniają najwyższa jakość usługi i bardzo krótki czas reakcji od wystąpienia uszkodzenia do pojawienia się serwisu. Umowy takie dają Państwu również tą przewagę nad innymi, że na bieżąco są Państwo informowani o pojawiających się na rynku nowościach, zmianach w taryfikatorach i rozwiązaniach, które wpływają na poprawę funkcjonalności zainstalowanych w firmie systemów, a tym samym poprawę jakości Państwa pracy.
Naszą dewizą jest wysoka jakość świadczonych usług, terminowość i szybka realizacja zleceń.


Telconnect, 31-112 Kraków, ul. Smoleńsk 29, tel: 12 397 22 87, fax: 12 397 22 88, e-mail: biuro@telconnect.com.pl