serwery telekomunikacyjne i centrale telefoniczne
Slican NCP – system zunifikowanej komunikacji.
Slican NCP to system zunifikowanej komunikacji z szerokim zakresem usług takimi jak call center, komunikator, czat, wysyłanie sms-ów, Text2Speech – automatyczne generowanie zapowiedzi, nagrywanie rozmów, fax2mail, voice2mail, konferencje i video konferencje, zarządzalne kolejkowanie połączeń i inne.
Najważniejsze są Twoje potrzeby
Slican NCP jest platformą telekomunikacyjną IP o wydajności do 300 jednoczesnych rozmów i 40 połączeń video nawet dla 10.000 użytkowników. Doskonała jakość komunikacji i elastyczność systemu stanowią podstawy do projektowania bezpiecznych rozwiązań VoIP. Serwery NCP mogą obsługiwać firmy i instytucje, których oddziały, są zlokalizowane w dowolnym miejscu. Efektywne zarządzanie elementami systemu i usługami w firmie wielooddziałowej zapewnia elastyczne oprogramowanie z dostępem do sieci LAN i WAN. Czytelny interfejs Slican ConfigWEB jest sprawnym narzędziem do zbudowania indywidualnego systemu i jego konfiguracji przez przeglądarkę internetową.
Komfort komunikacji
Obsługę klienta na najwyższym poziomie zapewni wielokanałowa obsługa połączeń, szybka komunikacja pomiędzy oddziałami, a także dodatkowe trasy połączeniowe dla ruchu telekomunikacyjnego w czasie awarii. Do tego analiza historii połączeń i rozmów w celu eliminowania wąskich gardeł. Szybki i łatwy dostęp do centrali przez sieć Ethernet – daje możliwość natychmiastowej reakcji i usprawnia zarządzanie systemem. Bezpieczeństwo systemu oparte jest między innymi na szyfrowaniu połączeń video i voice (TLS/SRTP), a redundancja (NCP-CM400P i NCP-CM600P) zapewnia zdublowanie elementów systemu w celu zapewnienia ciągłości pracy także podczas awarii.
Treść połączeń głosowych oraz dane bilingowe mogą być rejestrowane. Serwer zapewnia obsługę protokołu LDAP z dostępem do książki telefonicznej w serwerze. Całość dopełnia zintegrowany system CallCenter, komunikator MessengerCTI, wielofunkcyjna poczta głosowa (voice2mail) oraz zaawansowany interaktywny IVR. Zintegrowanie zarządzania wieloma składnikami sytemu z jednego miejsca za pomocą interfejsu ConfigWEB ułatwi pracę każdemu administratorowi.
Call Manager – serce systemu
Sprawne i wydajne działanie całego systemu Slican NCP zapewnia jednostka centralna – „Call Manager” (serwer serii CM), która oferuje zunifikowaną komunikację niezależną od rodzaju wykorzystanego łącza. Interfejsy do łaczności tradycyjnej (TDM) tzw. gateway’e (bramy) pozwalają korzystać nie tylko z szerokorozumianej łączności IP ale również ISDN, GSM i analogowej (FXO). Dopasowując wg potrzeb gateway możemy do systemu podłączyć cyfrowe terminale systemowe (CTS) lub analogowe (FXS), a połączenie z siecią LAN pozwala zastosować wielofunkcyjną aplikację Slican PhoneCTI lub inne rozwiązania typu softphone. Rozmowy, konferencje czy połączenia video mogą być nagrywane dzięki wewnętrznemu, zintegrowanemu systemowi nagrywania rozmów.
W zależności od natężenia ruchu telefonicznego i potrzeb użytkownika Call Manager oferowany jest w trzech wersjach.
serwer Slican NCP-CM300P / CM300P.1BC: |
serwer Slican NCP – CM400P.1BC: |
serwer Slican NCP – CM600P.1BC: |
|
|
|
Przełączniki sieciowe
Slican NCP – SW242S.P150 Zarządzalny przełącznik sieciowy typu plug-and-play, więc żadna konfiguracja startowa, do pierwszego uruchomienia, nie jest wymagana. Obsługa VLAN, MAC Security czy wsparcie dla Spanning Tree podnoszą walory funkcjonalne urządzenia w środowisku sieciowym. Informacyjne diody LED wskazujące stan oraz aktywność danego portu, pozwolą na szybką diagnostykę oraz usunięcie jakichkolwiek problemów. Zarządzanie switchem dostępne jest z poziomu przeglądarki www. Switch NCP-SW242S.P150 dostarcza zasilanie zgodne ze standardem PoE na wszystkich 24 portach. |
|
|
|
Dostępne porty sieciowe:
Zasilanie:
|
|
Slican NCP – SW242S Zarządzalny przełącznik sieciowy typu plug-and-play, więc żadna konfiguracja startowa, do pierwszego uruchomienia, nie jest wymagana. Obsługa VLAN, MAC Security czy wsparcie dla Spanning Tree podnoszą walory funkcjonalne urządzenia w środowisku sieciowym. Informacyjne diody LED wskazujące stan oraz aktywność danego portu, pozwolą na szybką diagnostykę oraz usunięcie jakichkolwiek problemów. Zarządzanie switchem dostępne jest z poziomu przeglądarki www. Przełącznik nie zabezpiecza zasilania w standardzie PoE. |
|
|
|
Dostępne porty sieciowe (bez PoE):
Zasilanie:
|
Gateway – bogactwo możliwości
Gateway może być predefiniowany lub skomponowany wg potrzeb użytkownika. Wśród predefiniowanych znajdziemy przygotowane do podłączenia np. 24 abonentów lub mieszane dla abonentów cyfrowych (systemowych) i zwykłych jak również bramy ISDN PRI i BRI czy GSM. W zależności od wybranego call managera możemy dołączyć nawet do 127 gateway’ów. Całość zintegrowana jest w sieci LAN lub z wykorzystaniem switchów.
Każdy klient ma teraz dostęp do oferty sprzętu i oprogramowania, które pozwalają korzystać ze wszystkich możliwości współczesnej telekomunikacji i teleinformatyki.
Efektywnie prowadzony biznes stawia wysokie wymagania przed dostawcą rozwiązań telekomunikacjnych. Wydajność komunikacji przekłada się bezpośrednio na efektywność biznesu i zależy od zastosowanego systemu czy platformy telekomunikacyjnej. Slican NCP zapewnia taką efektywność.
Usługa Text2Speech czyli proste i wygodne zapowiedzi głosowe.
Text2Speech to usługa automatycznego generowania zapowiedzi dla Twojego serwera NCP. Szybko, wygodnie i w pakietach ilościowych dostosowanych do Twoich wymogów. Generowanie zapowiedzi dostępne jest w języku polskim i angielskim.
UWAGA: usługa text2speech dostępna jest tylko dla serwerów NCP z firmware 1.13 lub wyższym.
Pamietaj żeby zaktualizować swój serwer NCP.
Licencje – działanie systemu
Głównym atrybutem licencjonowania w centrali SLICAN NCP są elastyczne możliwości skalowania systemu (np. do 10 tys. użytkowników) w wielu przypadkach bez konieczności modyfikacji sprzętowych. Takie kompleksowe i ekonomiczne podejście do potrzeb, zapewnia efektywność każdego projektu. Tym samym klient sam decyduje, kiedy i jakie licencje kupi w celu zwiększenia ilości użytkowników i rozszerzenia funkcjonalności i wydajności systemu.
Rodzaje licencji w centralach Slican NCP:
System licencjonowania Slican NCP daje uprawnienia / określa, z których funkcji oprogramowania może korzystać nabywca licencji, i oferuje cztery typy licencji:
- licencje bazowe (base), czyli licencje określające maksymalną ilość użytkowników i jednoczesnych rozmów
- licencje typu kanałowego (channels) określające ilości kanałów nagrywających, uczestników konferencji czy dodatkowych jednocześnie prowadzonych rozmów
- licencje użytkowe (user) czyli licencje dla każdego użytkownika np. CallCenterAgent i CallCenterQueue, Voice2Mail, Fax2Mail
- licencje serwerowe (poszerzające możliwości systemowe) czyli licencje dla wszystkich użytkowników centrali np. aktualizacja firmware, sieciowanie czy redundancja (dopasowane do wybranej licencji bazowej)
Należy pamietać:
- licencje są przypisane do platformy sprzetowej SLICAN, a nie do firmy/klienta
- wersje firmware są powiązane z głównymi uprawnieniami, które zaktualizują się wraz z aktualizacją firmware, dlatego warto o to zadbać
Hybrydowa centrala telefoniczna IP Slican IPL-256
Centrala telefoniczna Slican IPL-256 to centrala hybrydowa, w której zastosowano jednorodną platformę IT wykorzystującą technologię VoIP, GSM i TDM. Doskonała jakość i elastyczność stanowią podstawy do projektowania bezpiecznych rozwiązań sieciowych VoIP nawet do 3999 użytkowników.
Centrale IPL-256 charakteryzują się łatwością konfigurowania i tworzenia systemów, a sieciowanie i integracja jeszcze nigdy nie były tak proste.
Cechy i zalety
- współpraca z telefonami systemowymi Slican Up0 i IP
- współpraca z telefonami SIP
- współpraca z Komunikatorem Slican CTI: PhoneCTI, MobileCTI i WebCTI – aplikacje do pracy stacjonarnej i mobilnej
- otwarte protokoły (HTTP / EbdRECP / TAPI / HOTELP / XML / CTIP)
- telefonia internetowa VoIP
- zaawansowane zarządzanie i kontrola kosztów
- zintegrowany GSM
- sieciowanie po LAN / WAN / ISDN
- zintegrowane nagrywanie rozmów
- sterowanie urządzeniami zewnętrznymi
- obudowa naścienna i RACK
Hybrydowa centrala telefoniczna IP Slican IPM-032
IP PBX serwer IPM-032 dzięki jednorodnej zaawansowanej platformie IT, zapewnia tanią komunikację VoIP już od podstawowej wersji produktu. Serwer charakteryzuje się elastycznością i modułowością. Do dyspozycji jest 6 lub 8 wolnych slotów, w których można zainstalować potrzebne klientowi interfejsy: porty analogowe AB, linie miejskie POTS, ISDN BRA / E1, linie miejskie VoIP, GSM, Up0 / IP / SIP. Całość uzupełniają aplikacje własne i zewnętrzne, tworząc system taniej i bezpiecznej telekomunikacji dla firm nastawionych na sukces.
Cechy i zalety
- współpraca z telefonami systemowymi Slican Up0 i IP
- współpraca z telefonami SIP
- współpraca z pakietem modułów CTI: PhoneCTI, MobileCTI i WebCTI – aplikacje do pracy stacjonarnej i mobilnej
- otwarte protokoły HTTP / EbdRECP / TAPI / HOTELP / XML / CTIP
- telefonia internetowa VoIP
- zaawansowane zarządzanie i kontrola kosztów
- zintegrowany GSM
- sieciowanie po LAN / WAN / ISDN
- zintegrowane nagrywanie rozmów
- sterowanie urządzeniami zewnętrznymi
- obudowa naścienna i RACK
Hybrydowa centrala telefoniczna IP Slican IPU-14
IP PBX serwer IPU-14 to idealne rozwiązanie dla małych firm, charakteryzuje się elastycznością i modułowością. Do wyboru są wersje IPU-14.101 i IPU-14.102, w których można zainstalować w odpowiedniej konfiguracji potrzebne klientowi interfejsy: porty analogowe AB, linie miejskie POTS, ISDN BRA, linie miejskie VoIP, GSM, Up0. Aplikacje własne Slican i integracja z aplikacjami innych producentów oraz możliwość sterowania urządzeniami zewnętrznymi, np. oświetleniem lub ogrzewaniem gwarantują najlepsze rozwiązania również dla małych firm.
Cechy i zalety
- współpraca z telefonami systemowymi Slican Up0 i IP i telefonami SIP
- współpraca z Komunikatorem CTI: PhoneCTI, MobileCTI i WebCTI – aplikacje do pracy stacjonarnej i mobilnej
- otwarte protokoły HTTP / EbdRECP / TAPI / HOTELP / XML / CTIP
- telefonia internetowa VoIP
- zaawansowane zarządzanie i kontrola kosztów
- zintegrowany GSM
- sieciowanie po LAN / WAN / ISDN
- zintegrowane nagrywanie rozmów
- sterowanie urządzenia
Hybrydowa centrala telefoniczna IP Slican IPS-08
Dla małych firm, które potrzebują zaawansowanych rozwiązań telekomunikacyjnych, kompaktowy serwer IP PBX Slican IPS-08 to idealne rozwiązanie. IPS-08 może pracować samodzielnie jako centrala IP, działać jak brama VoIP lub stanowić fragment rozproszonej sieci telekomunikacyjnej. Niewielkie rozmiary, przyjazna konfiguracja, zintegrowany GSM, nagrywanie rozmów oraz zaawansowane zarządzanie kosztami połączeń, powodują, że jest perfekcyjnym rozwiązaniem dla wielu użytkowników.
Cechy i zalety
- współpraca z telefonami systemowymi Slican IP
- współpraca z telefonami SIP
- współpraca z operatorami VoIP
- współpraca z Komunikatorem CTI – PhoneCTI, MobileCTI i WebCTI – aplikacje do pracy stacjonarnej i mobilnej
- współpraca z aplikacjami komputerowymi
- współpraca z systemami bramofonowymi i kontroli dostępu Slican DPH
- otwarte protokoły HTTP / EbdRECP / TAPI / HOTELP / XML / CTIP
- książka telefoniczna na 10000 wpisów (IPS-08.100, IPS-08.101)
- książka telefoniczna na 1000 wpisów (IPS-08.104, IPS-08.105)
- zdalne zarządzanie serwerem za pomocą PC, poprzez LAN i Internet
- zaawansowane zarządzanie i kontrola kosztów
- zintegrowany GSM (rozmowy + SMS-y) (IPS-08.100, IPS-08101, IPS-08.104)
- zintegrowane nagrywanie rozmów (IPS-08.100, IPS-08101)
- sieciowanie (IPS-08.100, IPS-08.101)
- sterowanie urządzeniami zewnętrznymi
- kompaktowa, mała obudowa, którą można zawiesić na ścianie
Hybrydowa centrala telefoniczna Slican MAC-6400
Serwer telekomunikacyjny MAC-6400 jest wysokiej klasy hybrydową centralą IP, która sprawdzi się zarówno dla grupy 100 abonentów, jak i dla firm, które wymagają obsługi 3999 abonentów. Serwer oparty jest o jednorodną i kompletną platformę IT. Współpracuje z VoIP, GSM, POTS oraz ISDN.
Cechy i zalety
- wewnętrzna brama IP – bezpieczeństwo, niezawodność, gwarancja wysokiej jakości rozmów – obsługa protokołów SIP 2.0 (kodeki G.711a, G.711μ, G.729, GSM)
- wewnętrzna brama GSM obsługująca karty SIM dowolnego operatora GSM (900/1800) – optymalizacja kosztów połączeń oraz wsparcie dla pracy mobilnej, obsługa sms
- współpraca z ISDN-BRA (2B+D), ISDN PRA (30B+D) i POTS (Clip-FSK, wybieranie tonowe i impulsowe)
- zintegrowany system nagrywania – Embedded Recording – do 128 kanałów nagrywania oraz do 19 200 godzin nagrań na karcie 120GB HDD – wygodna i szybka obsługa nagrań z programem Slican RecordMAN
- modem zdalnego zarządzania serwerem
- monitoring i zarządzanie MAC-6400 poprzez firmową sieć LAN lub zdalnie – poprzez modem lub Internet
- współpraca z cyfrowymi telefonami systemowymi oraz systemowymi telefonami IP Slican serii CTS-102, CTS-202*, CTS-203 i CTS-330
- współpraca z telefonami VoIP Slican serii VPS
- współpraca z bramofonami Slican
- współpraca z systemem Slican DECT-IP
- współpraca z adapterami Slican MAB-1101 oraz MSB-1102
Centralka telefoniczna IP Slican ITS-0106, 0206, 0286
Każdy potrzebuje tanich i dobrych połączeń telefonicznych – nieważne czy do gabinetu, kancelarii czy do domu. Linie miejskie (port FXO), linie miejskie VoIP (IPO), numery wewnętrzne (abonenci FXS) i VoIP (abonent IPS) – to standardowe wyposażenie centralek serii ITS. Do centralki można zalogować telefony VoIP (SIP) oraz podłączyć zwykłe telefony i faxy, bramofony oraz programy typu softphone.
Łatwa instalacja, intuicyjna obsługa, dostęp online do panelu programowania i zarządzania oraz niewielkie rozmiary i minimalny pobór mocy to atuty, których nie znajdziesz u innych.
Dostępne wersje centralek IP serii ITS mogą obsługiwać sieć od kilku do kilkunastu abonentów.
Cechy i zalety
- łatwa instalacja (Plug&Play)
- zdalne zarządzanie poprzez sieć LAN lub Internet przy użyciu przeglądarki internetowej
- obsługa połączeń VoIP-SIP (telefony VoIP i aplikacje softphone zgodne z protokołem SIP)
- współpraca z telefonami (m. in. XL-2023ID) i faxami analogowymi
- obsługa bramofonów Slican
- możliwość wyboru operatorów VoIP
- 3 fabryczne zapowiedzi słowne DISA z możliwością ich zmiany na własne
- prezentacja numeru – CLIP
- zawieszenie połączeń – HOLD
- melodia dla połączeń oczekujących – MoH
- wybór najtańszej drogi połączenia – LCR
- możliwość konfiguracji uprawnień (restrykcji) do realizacji połączeń wychodzących i przychodzących (kontrola kosztów)
- przekazywanie rozmów
- dzwonienie grupy abonentów
- połączenia trójstronne – 3PTY
- różne rodzaje dzwonków dla połączeń wewnętrznych i miejskich
- tryby pracy – dzień / noc
- mała i estetyczna obudowa do powieszenia na ścianie (191x111x36 mm)
- pobór mocy od 3W (w trybie czuwania) do 11W (wszystkie telefony dzwonią jednocześnie)
Slican Call Center
Każdy serwer NCP wyposażony jest standardowo w pakiet oprogramowania call center i umożliwia zorganizowanie centrum obsługi z konsultantami sprawnie obsługującymi Klientów i ruchem telefonicznym zorganizowanym w odpowiednie kolejki i oczekujące w nich połącznia tak, aby zapewnić satysfakcjonujący poziom obsługi Klienta.
W działach obsługi klienta wielu firm dokonuje się pomiarów różnych wskaźników i parametrów związanych z jakością obsługi Klienta i poziomem jego satysfakcji. Dzięki analizie statystyk ruchu telefonicznego możemy zarządzać systemami typu call center a przez to zwiększać efektywność i jakość pracy konsultantów, handlowców czy agentów.
- NIE CHCESZ TRACIĆ KLIENTÓW Z POWODU NIEODEBRANYCH POŁĄCZEŃ ?
- CHCESZ ZBIERAĆ WIĘCEJ INFORMACJI O SWOICH KLIENTACH I CHCESZ ZWIĘKSZYĆ WYDAJNOŚĆ SWOJEJ FIRMY ?
- PROWADZISZ KAMPANIE TELEFONICZNE ?
- INTERESUJĄ CIĘ ROZBUDOWANE STATYSTYKI POŁĄCZEŃ ?
- CHCESZ ABY NAGRANIA TELEFONICZNE W TWOJEJ FIRMIE BYŁY BEZPIECZNE I DOBRZE ZARZĄDZANE ?
- DBASZ O PROFESJONALNY WIZERUNEK SWOJEJ FIRMY ?
MAMY DLA CIEBIE ROZWIĄZANIE
Slican CallCenterMAN to oprogramowanie do zarządzania i kontroli pracy w działach typu call center takich jak wszelkiego rodzaju biura obsługi klienta, działy handlowe czy centra serwisowe. Monitoring danych pracy w takich miejscach to ogromna liczba danych, którą trudno przetworzyć w manualny sposób. Dedykowana aplikacja webowa dostarcza Managerom wielu narzędzi ułatwiających zarządzanie i optymalizację kosztów operacyjnych. Aplikacja dostępna jest z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej.
Cechy charakterystyczne
- widok stanu kolejek przypisanych do Managera, zorganizowany w osobnych okienkach (okna kolejek CC są automatycznie odświeżane odzwierciedlając aktualny stan pracy kolejki i jej agentów),
- prezentacja ogólnej liczby połączeń z Klientami w określonej jednostce czasu (godzina, dzień, tydzień, miesiąc), z podziałem na kontakty telefoniczne (rozmowy przychodzące i wychodzące), przekierowane przez kolejkę,
- prezentacja ogólnej liczby kontaktów nieskutecznych w określonej jednostce czasu (połączenia porzucone, rozmowy utracone),
- prezentacja ogólnej liczby kontaktów z Klientami w określonej jednostce czasu zakończonych pomyślnie w pierwszym kontakcie,
- oddzwanianie numerów porzuconych i utraconych,
- analiza czasu pracy oraz zdarzeń Agentów (np. handlowców, konsutantów czy serwisantów)
- przygotowanie harmonogramów dystrybucji raportów (dzienne, tygodniowe, miesięczne),
- generowanie wykresów średnich czasów oczekiwania połączeń przychodzących kolejki jak i połączeń z przekroczonym czasem SLA (Service Level Agreement),
- szczegółowy podgląd dzienników połączeń i zdarzeń Agentów (np. handlowców, konsutantów czy serwisantów) oraz połączeń kolejki,
- lista zadań Agenta (np. handlowców, konsutantów czy serwisantów) – numery do oddzwonienia wraz z dziennikiem
Konfiguracja systemu
olejność konfigurowania systemu call center:
- czynności dokonywane przez administratora centrali z poziomu ConfigWEB
- przypisanie konkretnym abonentom funkcji agenta call center
- dodanie ilości połączeń oczekujących
- powołanie kont z uprawnieniami do zarządzania call center (konto: Manager)
- przypisanie Agentów do Managera: wszyscy Agenci, zestawy Agentów i Agenci nie przypisani
- przypisanie kolejek do Managera
- nadanie Managerowi uprawnień opcjonalnych takich jak nasłuch, wejście na trzeciego czy szept
- konfiguracja kodów przerw dla telefonów SIP, FXS i CTS
- konfiguracja przycisku dla abonenta CTS
- czynności dokonywane przez Managera z poziomu aplikacji CallCenterMAN:
- konfiguracja kodów przerw
- konfiguracja parametrów do oddzwonienia
- powołanie szablonów raportów
- ustalenie harmonogramów rozsyłania raportów
Statystyki , szablony, raporty i dzienniki
Raporty i szablony.
Aplikacja umożliwia tworzenie raportów na podstawie wstępnie przygotowanych szablonów. Manager otrzymuje do szczegółowej konfiguracji predefiniowane szablony raportów dookreślając czy ma to być raport ze statystyk obsługi połączeń kolejki, Agentów oraz ich czasu pracy. Wygenerowane raporty są rozsyłane jako wiadomość email do zarządzających zgodnie z utworzonym harmonogramem. Nadesłana wiadomość email zawiera załącznik z nazwą raportu jako plik HTML, który można przejrzeć w dowolnej przegladarce internetowej.
Dostępne są następujące szablony:
- statystyki kolejek Call Center
- statystyki połączeń przychodzących Agentów
- statystyki połączeń wychodzących Agentów
- czas pracy Agentów – podsumowanie zbiorcze
- czas pracy Agentów – analiza szczególowa
Dzienniki.
Dziennik dają możliwość wglądu do szczegółowych danych połączeń kolejek, połączeń oddzwonionych, połączeń Agentów oraz zdarzeń przez nich wywoływanych. Przeglądanie dzienników może być dowolnie filtrowane przez :
- wskazanie daty lub ich zakresu
- wskazanie pory dnia
- wybór kolejki
- wybór Agenta
- wskazanie typu połączenia
- wybór zdarzenia (logowanie, rozpoczęcie, zakończenie, przerwy itp.)
MessengerCTI.Desktop dla agenta Call Center
Jeśli użytkownik MessengeraCTI.Desktop ma w centrali włączoną opcję agenta Call Center w aplikacji dostępne stają się funkcjonalności związane z obsługą kolejek Call Center a na pasku statusu systemu operacyjnego wyświetla się dodatkowa ikona Status agenta:
![]() |
![]() |
![]() |
agent zalogowany | przerwa agenta | agent wylogowany |
oraz w oknie głównym aplikacji zakładka CC.
W zakładce CC aplikacji w zależności od przyjętej konfiguracji wyświetlane są:
- do 4 zaprogramowanych przycisków wraz z aktualnym jej stanem dla danego agenta:
- Logowanie/wylogowanie z kolejki Call Center
- Włączenie/wyłączenie przerwy agenta
- obsługiwane kolejki z liczbą zalogowanych do niej agentów oraz oczekujących aktualnie w kolejce
- lista nieodebranych połączeń – numerów/kontaktów do oddzwonienia.
W przypadku korzystania z listy oddzwonienia pojawia się dodatkowe okno z możliwością nawiązania połączenia oraz polem potwierdzenia czy oddzwonienie było skuteczne.