Slican serwis  Slican dystrybutor

o firmie

Telconnect jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży teleinformatycznej, systemów zabezpieczeń i telewizji przemysłowej, a także w innowacyjnych wdrożeniach łączności kablowej, bezprzewodowej i VoIP. Firma powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów na usługę najwyższej jakości, fachową i kompleksową, realizując usługi zgodnie z realnymi potrzebami klientów przy indywidualnym podejściu do każdego kontrahenta.

Naszym kapitałem jest ogromna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem w branży teleinformatycznej, systemów CCTV i zabezpieczeń, co potwierdzone jest wieloma posiadanymi certyfikatami z każdej dziedziny naszej działalności.

We wszystkich naszych działaniach dążymy do pełnej satysfakcji klienta, której potwierdzeniem jest dla nas długotrwała współpraca z wieloma liczącymi się firmami na ryku Polskim, zarówno w sektorze prywatnym jak i państwowym. Zaufanie jakim obdarzyli nas klienci wpływa na to, że firma rozwija się bardzo dynamicznie w wielu kierunkach, które wytyczają nowe technologie dostępne na światowych rynkach.

Staramy się błyskawicznie reagować na potrzeby naszych klientów, mocno angażujemy się w wykonywaną pracę oraz służymy naszym klientom rzetelną i fachowa poradą. Cały czas poszerzamy naszą wiedzę i ofertę uczestnicząc na bieżąco w szkoleniach technicznych i handlowych wielu oferowanych produktów.


Telconnect, 31-112 Kraków, ul. Smoleńsk 29, tel: 12 397 22 87, fax: 12 397 22 88, e-mail: biuro@telconnect.com.pl