Slican serwis  Slican dystrybutor

Bramofony

DPH

Bramofony Slican DPH przeznaczone są do instalacji w obiektach, w których wymagany jest szeroki zakres usług. Ich funkcjonalność wykracza poza typowe funkcje bramofonów, ograniczających wyłącznie dostęp z zewnątrz. Zapewniają komfortową obsługę oraz wygodną instalację i serwis. Mogą być stosowane w biurowcach, zakładach produkcyjnych, na parkingach czy nawet w domach – wszędzie, gdzie można je podłączyć do dowolnej centrali Slican.

Cechy i zalety

PDF-Icon pobierz katalog Slican

domofon_10 domofon_11 domofon_02 domofon_05
DPH.AB-KS1RF DPH.AB-KS2RF DPH.AB-16KS1RF

Domofony

HAS

Nowoczesne i eleganckie rozwiązanie dla budownictwa mieszkaniowego oraz dla firm i biurowców. Posiada czytelny, kontrastowy wyświetlacz LED oraz niezawodną i trwałą klawiaturę dotykową zapewniającą precyzyjny, potwierdzony sygnałem akustycznym wybór przycisku. Dzięki podświetlanym przyciskom z kasety można korzystać w całkowitych ciemnościach. W odróżnieniu od klasycznej analogowej instalacji domofonowej, wykorzystuje prostą i przejrzystą instalację dwuprzewodową zarówno w pionie jak do połączenia unifonów. Domofony dostępne są w wersji HAS-3000T obsługującej jedną klatkę oraz jako system domofonowy do kilku klatek HAS-3032. Wersja HAS-3000T dostępna jest z czytnikiem „pastylek” ułatwiającym dostęp do budynku.

Cechy i zalety

PDF-Icon pobierz katalog Slican

HAS3000
kaseta HAS-3000T

BRAMOTEL

CBRA1

Bramotel jest rozwiązaniem dla użytkowników, którzy chcą za pomocą jednego urządzenia i jednej sieci wygodnie obsługiwać telefon i domofon. To nowoczesne urządzenie pozwalające połączyć klasyczną instalację domofonową z posiadaną linią telefoniczną. Odbieranie „wywołań” z domofonu odbywa się z użyciem aparatu telefonicznego – zaprogramowany przycisk pozwala otwierać bramę lub drzwi. Uniwersalność Bramotela pozwala na korzystanie zarówno z telefonu jak i zdalną obsługę kontroli wejść z przenośnych telefonów bezprzewodowych.

Cechy i zaletyCBRA1

PDF-Icon pobierz katalog Slican


Telconnect, 31-112 Kraków, ul. Smoleńsk 29, tel: 12 397 22 87, fax: 12 397 22 88, e-mail: biuro@telconnect.com.pl