Slican serwis  Slican dystrybutor

Programowanie i administrowanie

Slican ConfigMAN.admin

ConfigMAN łączy wysoką funkcjonalność i wszechstronność z prostotą i intuicyjną obsługą, której oczekują administratorzy sieci. Przejrzysty i czytelny interfejs pozwala na dostęp do wszystkich parametrów serwera oraz ustawień związanych z ruchem telefonicznym. Posiada menu tematyczne (abonenci, opłaty, ruch przychodzący, wychodzący) oraz menu podmiotowe zawsze dostępne z każdego poziomu aplikacji. Ikony, przyciski wyboru, rozwijane listy i skróty do innych miejsc w systemie ułatwiają i przyspieszają obsługę programu.
ConfigMAN.admin pozwala na bieżące monitorowanie statusu centrali – dostępne zarówno wewnątrz firmowej sieci LAN, jak i zdalnie – przez modem i Internet. Dostęp on-line ułatwia pracę administratorom, którzy zdalnie i szybko mogą reagować w przypadku sytuacji awaryjnych lub kiedy niezbędna jest rekonfiguracja centrali. ConfigMAN zarządza ruchem telefonicznym i umożliwia pełną konfigurację telefonów systemowych, a także samodzielnie weryfikuje poprawność konfiguracji systemu i sygnalizuje ewentualne błędy.

Cechy i zalety

ConfigMAN

PDF-Icon pobierz katalog Slican

Slican ConfigMAN.user

ConfigMAN.user to wersja programu ConfigMAN pozwalającą na zmianę niektórych parametrów nie wpływających na zasady ruchu zaprogramowane w konfiguracji serwera. Jest przeznaczona dla przedstawiciela użytkownika i pozwala na realizację funkcji, których zmiana nie wpłynie w żaden sposób na jakość połączeń czy pracy systemu.

PDF-Icon pobierz katalog Slican

 

Narzędzia dla użytkownika

Slican SenderSMS

Powiadamianie pacjentów o wizytach, studentów o egzaminach czy klientów o promocjach to codzienność. Aplikacja SenderSMS służy do seryjnego wysyłania wiadomości SMS z wykorzystaniem serwerów SLICAN.
Jej głównym zadaniem jest zapewnienie skutecznej komunikacji SMS zarówno w kontaktach z kontrahentami, klientami lub też celach marketingowych oraz typowo informacyjnych z pacjentami, studentami czy centrami powiadamiania SMS (Urzędy Powiatowe, Gminne, Miejskie, Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego).

Działanie aplikacji SenderSMS jest licencjonowane i jej używanie wymaga wykupienia odpowiedniej licencji.

PDF-Icon pobierz katalog Slican

 

Slican ConsoleCTI

ConsoleCTI to przyjazny i wydajny system do obsługi masowego ruchu telefonicznego. Znajdzie zastosowanie w instytucjach z obsługą ruchu przez wielu kolsultantów jednocześnie, centrach zarządzania, na stanowiskach dyspozytorskich i współczesnych sekretariatach.
ConsoleCTI ułatwia współpracę z telefonem systemowym, przez obsługę połączeń na ekranie monitora, na którym wyświetlane są wszystkie stany z dodatkowymi informacjami, listą kontaktów, historią połączeń, ekranową klawiaturą telefonu i książką telefoniczną oraz wspomaga korzystanie z funkcjonalności linii.

Aplikacja ConsoleCTI przeznaczona jest do wspomagania stanowisk telefonicznych, w zakresie:

PDF-Icon pobierz katalog Slican

 

Zunifikowana komunikacja

Slican Komunikator CTI

Najnowszej generacji pakiet aplikacji Slican Komunikator CTI wspiera pracę zespołową i zunifikowaną komunikację. Jest zbiorem intuicyjnych rozwiązań działających na komputerach i smartfonach. Integruje zaawansowane funkcje łączności telefonicznej z obsługą typu „wybierz i kliknij”. Łączy graficzną wizualizację operacji na ekranie z aplikacjami i interfejsami IP PBX. W zestaw najnowszej generacji rozwiązań CTI Slican wchodzą:

Wszystkie aplikacje wchodzące w skład Komunikatora CTI dostępne są w j. polskim i j. angielskim.

Cechy i zalety PhoneCTI

Cechy i zalety WebCTI

Cechy i zalety MobileCTI

PDF-Icon pobierz katalog Slican

 

Aplikacje taryfikacyjne

Slican BillingMAN.plus / BillingMAN

BillingMAN jest aplikacją, służącą do rozliczania połączeń w serwerach Slican. Zaimplementowany w programie BillingMAN.plus moduł analizy sprawia, iż jest doskonałym narzędziem dla osób / firm zajmujących się analizą ruchu telefonicznego. Pozwala w prosty sposób obliczyć ilość i koszty generowanych połączeń.

Cechy i zalety

PDF-Icon pobierz katalog Slican

 

Nagrywanie rozmów – archiwizacja i udostępnianie nagrań

Slican RecordMAN.server / RecordMAN.client

RecordMAN jest najnowszym pakietem aplikacji służących do współpracy z systemem wbudowanego nagrywania rozmów Embedded Recording dla serwerów Slican. Aplikacja jest narzędziem dla firm, które oczekują sprawnego, niezawodnego i bezpiecznego archiwizowania i wyszukiwania nagranych rozmów telefonicznych bez inwestowania w drogie, zewnętrzne systemy nagrywające.

RecordMAN składa się z dedykowanych aplikacji:

RecordMAN.server zapewnia archiwizację nagranych rozmów telefonicznych na komputerze w sieci lokalnej, gdzie jedynym ograniczeniem wielkości archiwum jest pojemność twardego dysku. Program udostępnia nagrania do aplikacji RecordMAN.client zgodnie z uprawnieniami dla poszczególnych użytkowników.
RecordMAN.client jest aplikacją do obsługi nagrań archiwizowanych za pomocą programu Slican RecordMAN.server. Poszczególni użytkownicy zgodnie ze swoimi uprawnieniami mogą wyszukiwać i odsłuchiwać nagrane rozmowy telefoniczne. Po połączeniu się z serwerem aplikacja nie pobiera nagrań, ale dopiero polecenie odtwarzania nagrania powoduje ściąganie pojedynczego pliku i jego odtworzenie. Użytkownik ma zagwarantowany szybki i niezawodny dostęp do interesujących go nagrań oraz sprawne wyszukiwanie konkretnych połączeń wg wielu kryteriów.

Cechy i zalety

PDF-Icon pobierz katalog Slican

Slican-RecordMAN.server---RecordMAN.client


Telconnect, 31-112 Kraków, ul. Smoleńsk 29, tel: 12 397 22 87, fax: 12 397 22 88, e-mail: biuro@telconnect.com.pl